Smerfy Kłopoty Pracusia 16/9. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach! - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent:
  • Kategoria: Filmy animowane
Kłopoty Pracusia
Pracuś wynalazł smerfograficzny aparat. Smerfy są nim zachwycone do momentu, gdy inicjuje robić im fotografie w najmniej oczekiwanych chwilach. Słysząc ich skargi Pracuś postanawia robić je w innym miejscu. Czy fotografie mogą być wskazówką dla Gargamela, jak odnaleźć Wioskę Smerfów?

Życie jest smerfne
Smerfy testują w lesie nowy pojazd śnieżny, który jest napędzany podmuchem.Tam spotykają Gargamela. Uciekając pozostawiają wynalazek Pracusia. Zły Gargamel ma pomysł jak go zastosować, aby złapać Smerfy.

Smerfowa niania
Dziadek wyleciał w podróż czarodziejskim balonem i wpadł wprost do zamku! Trafił do lochu, gdzie znalazł Smerfową nianię. Chciał ją uratować, jednak nie spodziewał się, iż tam są także inne Smerfy.

Przygoda Trybika
Gargamel ma nową maszynę do łapaniaSmerfów, która przyciąga wszystkie pioruny z obfitej odległości. Podczas walki piorun trafia w Trybika. Jest teraz naładowany, rozżarzony i nie czuje się najlepiej. Smerfy próbują znaleźć sposób, by mu pomóc.

Puszek ratuje sytuację
Wiedźma Chlorinda nienawidzi wiosny i śpiewu ptaka niosącego radość. Rzuca zaklęcie, poprzez które ptak przemienia się w kruka prawdziwego nieszczęścia, a każdy kto usłyszy jego śpiew, natychmiast poczuje się smutny. Wszystkie Smerfy zaczynają się kłócić i marudzić. Czy prawidłowy nastrój kiedyś powróci?

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Filmy animowane